Foorum Dima Bilanist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lemmiksaated

+2
Atyave
Janne
6 posters

Go down

lemmiksaated Empty lemmiksaated

Postitamine  Janne Nelj Veeb 28, 2008 8:53 pm

Rääkige, siis mida vaatate. Mina ise vaatan: Koduperenaisi, Teadmata kadunud, Nip/Tucki, Grey anatoomiat, Gossip Girli, Live with bilani:D...
Janne
Janne
Admin

Postituste arv : 93
Age : 33
Location : Eesti, Tartu
Registration date : 28/11/2007

https://dimabilan.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

lemmiksaated Empty Re: lemmiksaated

Postitamine  Atyave Nelj Veeb 28, 2008 10:52 pm

Läbi aegade kõige lemmikum on One Tree Hill. Arvutist vaatasin. Telekast vaatan hetkel ainult Perenaisi, varem vaatasin ka Nip/Tucki. Aa ja vahel ka Grey Anatoomiat. Telesaadetest on käsil American Idol, ikka väga erinev eesti omast. Gossip Girli vaataks ka hea meelega edasi, kui vaid osasid juurde tuleks.
Atyave
Atyave

Postituste arv : 44
Location : Eesti, Tartu
Registration date : 29/11/2007

Tagasi üles Go down

lemmiksaated Empty Re: lemmiksaated

Postitamine  silludron Laup Märts 01, 2008 4:52 pm

hetkel ainult kodus ja võõrsil ja kodu keset linna, aga neid kah ainult siis kui hommiku poole tööl olen
silludron
silludron

Postituste arv : 43
Age : 38
Location : eesti tartu
Registration date : 30/11/2007

http://www.rate.ee/users/silludron1986

Tagasi üles Go down

lemmiksaated Empty Re: lemmiksaated

Postitamine  v2ikemy Kolm Mai 21, 2008 8:47 pm

seebikad Very Happy, Saint Tropez,terevisioon,buduaar,hooaeg,Eesti otsib superstaari,jne Wink
v2ikemy
v2ikemy

Postituste arv : 129
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 24/02/2008

Tagasi üles Go down

lemmiksaated Empty Re: lemmiksaated

Postitamine  Dima Laup Okt 17, 2009 4:10 pm

vaatan teadmata kadunud, põgenemist, koduperenaisi, kelgukoeri, eestlast ja venelast, saadetest: selgeltnägijaid, saladusi, hirmukooli Very Happy
Dima
Dima

Postituste arv : 7
Age : 28
Location : Tartu
Registration date : 30/06/2009

Tagasi üles Go down

lemmiksaated Empty Re: lemmiksaated

Postitamine  v2ikemy Esm Nov 09, 2009 9:23 am

v2ikemy kirjutas:seebikad Very Happy, Saint Tropez,terevisioon,buduaar,hooaeg,Eesti otsib superstaari,jne Wink
ja tegelt enam neid pm ei vaatagi. nüüd on nii vähe aega telekat vaadata, aga alati leian aega selgeltnägijate ja stiilipäeviku jaoks. ja terevisiooni ja ringvaadet vaatan kah mõnikord. Wink
v2ikemy
v2ikemy

Postituste arv : 129
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 24/02/2008

Tagasi üles Go down

lemmiksaated Empty Re: lemmiksaated

Postitamine  rommi Nelj Nov 12, 2009 2:18 am

Ma vaatan ka üsna vähe telekat viimasel ajal, kuigi mõnikord jään väga suvalisi asju passima tuima näoga, aga kirgede tormi vaatan ikka millegipärast Very Happy Ja varem tõmbasin väga palju sarju nagu One Tree Hill, Gossip Girl, Bones, 90210, Supernatural, Vampire Diaries... no neid oli ikka väga palju Very Happy aga ma EI TOHI nende peale nii palju aega raisata -.- niiet enne kui töö pole tehtud, seepe ei vaata. Seni pole veel igatsema ka hakanud. A nende asemel raiskan ma oma aega nüüd korea sarjadega Very Happy neid on küll õnneks vähem ja jääb rohkem aega asjalik olla ja sõnu õpib ka veidi Razz
rommi
rommi

Postituste arv : 70
Age : 36
Location : Tallinn
Registration date : 01/03/2008

Tagasi üles Go down

lemmiksaated Empty Re: lemmiksaated

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele